درباره ما

اینجانب اولین و تنها تولید کننده دستگاه های برش کاشی و سرامیک بصورت دستی و اتومات در ایران عزیز می باشم. اولین دستگاه ساخته شده توسط بنده در سال ۱۳۷۳ تولید شد که جهت انجام تست های نهایی برای ورود به بازارهای داخلی در اختیار کارخانه کاشی ایران قرار گرفت. پس از موفقیت در تست های انجام شده موفق به اخذ تاییدیه شدم و چندین نمونه در طی سالها از آن دستگاه جهت ساخت، سفارش گرفتم.

برشکاری سرامیک
دستگاه سه محور اتومات با ورودی سرامیک 80 سانت با نصب 20 تیغه

پس از موفقیت در تولید دستگاه اول، از سود حاصله دستگاه بزرگتر و مجهزتری را ساختم و مستقیماً وارد بازار کاشی و سرامیک ایران شدم. پس از انجام تست های نهایی و تکمیل محصول در سال ۱۳۷۴ در نمایشگاه بین المللی تهران شرکت کردم و در آنجا با دریافت سفارش های متعدد مجددا زمینه جهت توسعه محصول پدید آمد.

سود حاصله از دریافت سفارش منجر به تولید دستگاه اتومات ۵ تیغه شد که پس از چند سال این دستگاه تبدیل به یک دستگاه ۱۰ تیغ دو محوره گردید و کار تا جایی توسعه پیدا کرد که امروزه نه تنها نیاز بازار داخلی را تامین کردیم بلکه چندین دستگاه به خارج از کشور نیز صادر می کنیم.

دستگاه چهارمحور اتومات با ورودی سرامیک 80 سانت قابل نصب 30 تیغه
دستگاه چهار محور با ورودی سرامیک 80 سانت قابل نصب 30 تیغه-min

همچنین برای ساخت ابن دستگاه ها موفق به اخذ مدرک ثبت اختراع شدم.

با وجود همه موانع موجود در راه تولید در ایران عزیز، در آخرین فعالیت های خود به همراه چند تن از مهندسین مجرب ساخت و تولید موفق به ساخت خط فول اتومات کامل برش شامل دستگاه خط انداز، دستگاه برش پینومات، دستگاه اسکوار(بغل ساب)، دستگاه شستشو و خشک کن، دستگاه شرینک پک و دستگاه تسمه کش شدیم که در راه اشتغال زایی برای جوانان جویای کار می تواند بسیار کارگشا باشد.

Call Now Button